Podstawą usług Cloud Computing BSB jest zintegrowana platforma obliczeniowa - pierwsza w Polsce dedykowana dla sektora finansowego, łącząca oprogramowanie, serwery, pamięć masową i urządzenia sieciowe.

Zastosowane w BSB najnowsze technologie, umożliwiają automatyzację usług w centrach przetwarzania danych oraz szybkie wdrażanie i optymalizowanie infrastruktury IT. Wspomagają elastyczne zarządzanie podmiotu wydajnością usług outsourcingowych, a w efekcie - zapewniają najwyższy standard obsługi banków, towarzystw ubezpieczeniowych i innych instytucji finansowych

W oparciu o podstawowe i zapasowe centrum przetwarzania danych na terenie kraju, BSB stworzyło w pełni bezpieczną, stabilną i skalowalną infrastrukturę sprzętową dla nowoczesnych usług. Usługi cloud computing wybierane są coraz częściej ze względu na atrakcyjność kosztową i możliwość bardziej przewidywalnego i sprawnego zarządzania wybranymi procesami powiązanymi z IT. Dotychczasowe bariery prawne i obawy związane z korzystaniem z usług w chmurze zostały w ostatnim czasie zminimalizowane poprzez nowe rozwiązania legislacyjne. Istotne jest także ulokowanie dedykowanego instytucjom finansowym centrum przetwarzania danych BSB na terenie Polski. Usługi cloud computing oferowane przez BSB, wypełniają lukę rynkową i odpowiadają na potrzeby w zakresie jakości i bezpieczeństwa najbardziej wymagających Klientów – zarówno dużych, jak i mniejszych instytucji finansowych.

Koszt uslugi IaaS


Wyszukiwarka


Produkty BSB

Outsourcing usług IT

Cloud Computing

spacer