Zarząd 

Wiesław Łącki - Prezes Zarządu


Informatyk. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej. Ze Spółką Bazy i Systemy Bankowe związany od początku jej działalności. Przed objęciem funkcji Prezesa Zarządu – od maja 2010 r. do maja 2016 roku, przez dwie kolejne kadencje, pracował na stanowisku Wiceprezesa Zarządu.  


Swoje życie zawodowe związał z informatyką w sektorze bankowym. Pracę rozpoczął w 1981 roku w Ośrodku Obliczeniowym Narodowego Banku Polskiego z siedzibą w Bydgoszczy, przekształconym w 1994 r. w spółkę Bazy i Systemy Bankowe. Doświadczenie zawodowe kształtował najpierw na stanowiskach inżynierskich, a od 1987 roku na stanowiskach kierowniczych – od kierownika sekcji do dyrektora generalnego.

W latach 2006 – 2008 pracował w Centrali Narodowego Banku Polskiego, w Departamencie Informatyki i Telekomunikacji; w latach 2007 – 2008 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej BSB Sp. z o.o. 

Od początku swojej kariery zawodowej jest aktywnie zaangażowany w rozwój informatyki dla sektora finansowego. Ukończył liczne szkolenia – w kraju i za granicą – związane z rozwojem technologii informacyjnych i nowoczesnych metod zarządzania.

Robert Woliński - Wiceprezes Zarządu


Od 25 lat związany z informatyką i wytwarzaniem oprogramowania dla sektora bankowego i publicznego.

W latach 1999-2005 kierował zespołami programistów w firmach dostarczających rozwiązania dla sektora banków spółdzielczych, wdrażając kompleksowe rozwiązania informatyczne i projektując nowe innowacyjne rozwiązania. 


W latach 2005-2006 kierował zespołami programistycznymi w Asseco Poland S.A. na stanowisku Dyrektora Produkcji Oprogramowania oraz brał bezpośredni udział w procesach integracyjnych i zmianach strukturalnych. 

Od 2006 związany ze Spółką Bazy i Systemy Bankowe, w której z powodzeniem nadzorował i realizował projekty dla strategicznych Klientów oraz zarządzał programami projektów w Spółce.

 


Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt


Kim jesteśmy

Bazy i Systemy Bankowe to polska spółka informatyczna, której jedynym udziałowcem jest NBP.
więcej o Kim jesteśmy


Wyszukiwarka


spacer