Systemy informatyczne stanowią kluczowe narzędzia realizacji biznesu. Obniżają koszty wytwarzania, przechowują, analizują i dostarczają strategiczne informacje. Ich jakość i niezawodność stanowi istotny czynnik przewagi konkurencyjnej. Dlatego ważne, aby ich wybór był poprzedzony gruntowną analizą, która daje gwarancję właściwego wyboru funkcjonalności systemu, dopasowanego do potrzeb konkretnego Klienta.

Odpowiedzią BSB na problemy związane z wyborem aplikacji jest ich budowa od podstaw lub kastomizacja istniejącego oprogramowania. Dzięki temu Klient ma bezpośredni wpływ na zakres funkcjonalności poszczególnych modułów rozwiązania. Dodatkowo może na bieżąco dostosowywać aplikację do zmieniających się warunków prowadzonej działalności. Firma BSB posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu aplikacji. Praca na różnych platformach stworzyła dobry grunt pod budowę optymalnych rozwiązań. Ich otwarta architektura, daje możliwość łatwej modyfikacji, w zależności od bieżących potrzeb Klienta. Proces tworzenia danej aplikacji podlega wypracowanym standardom, dlatego prace programistyczne przebiegają szybko i sprawnie.

Wypracowana w BSB metodyka wytwarzania oprogramowania bazuje na powszechnie stosowanej metodologii RUP (Rational Unified Process).

Charakteryzuje się ona

  • zastosowaniem iteracyjnego modelu tworzenia oprogramowania, pozwalającego na weryfikację powstającego rozwiązania już na wczesnym etapie całego procesu i wprowadzenie ewentualnych poprawek,
  • stosowaniem architektury opartej o komponenty gwarantujące stworzenie systemu, który łatwo można rozszerzyć o nowe funkcjonalności.

Zapewniamy

  • wsparcie na każdym etapie cyklu wytwórczego (analiza, projektowanie, implementacja, testowanie, wdrożenie),
  • tworzenie dokumentacji projektowej, technicznej i eksploatacyjnej,
  • usługi doradcze na każdym etapie budowy dedykowanych rozwiązań zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

Dostawa oprogramowania

BSB to doświadczony dostawca oprogramowania. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie.
więcej o Dostawa oprogramowania


Usługi programistyczne

BSB oferuje usługi projektowania aplikacji "szytej na miarę", dopasowanej do wymagań Klienta.
więcej o Usługi programistyczne


Wyszukiwarka


spacer