Tester systemów informatycznych (automatyk)

Miejsce pracy – Bydgoszcz
Region: Kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości oprogramowania - wykonywanie testów manualnych, automatycznych i wydajnościowych
  • tworzenie programów, skryptów automatyzujących testy oraz automatyzujących przygotowanie danych testowych
  • definiowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • analiza i raportowanie błędów
  • udział w testach akceptacyjnych u klienta
  • praca w zespołach projektowych – współpraca z analitykami, zespołem deweloperów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość procesu produkcji oprogramowania
  • podstawowa znajomość programowania obiektowego: C# lub Java
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • logiczne myślenie, komunikatywność, dokładność, spostrzegawczość, dociekliwość,
  • samodzielność, poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość metod i technik testowania
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów takich jak Selenium
  • znajomość narzędzi do obsługi testów wydajnościowych/obciążeniowych takich jak JMeter
  • doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
  • znajomość tematyki i narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa aplikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu testów akceptacyjnych i odbiorów produktów (systemów informatycznych) u klienta
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • rozwój zawodowy - jeśli jeszcze nie masz to certyfikat ISTQB na początek

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85 - 321 Bydgoszcz lub hr@bsb.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer