Specjalista Zarządzania Zasobami Informatycznymi

Miejsce pracy – Bydgoszcz

Wymagania

  • dobra znajomość systemów Windows Server (2008 R2/2012/2012 R2/2016),
  • dobra znajomość klienckich systemów Windows (7/8/10),
  • podstawowa znajomość Active Directory w zakresie zarządzania kontami, grupami oraz GPO,
  • mile widziana podstawowa znajomość MS Exchange, Sharepoint,
  • podstawowa znajomość systemów Linux,
  • znajomość wirtualizacji (Hyper-V, VMware),
  • ogólna znajomość zagadnień informatycznych, w tym sieci komputerowych, (TCP/IP, LAN/WAN)
  • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego (serwery, PC, drukarki, urządzenia sieciowe).

Zakres obowiązków

  • administrowanie wewnętrznym środowiskiem IT opartym na rozwiązaniach Microsoft,
  • instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie obsługiwanych systemów.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT,
  • miłą atmosferę pracy,
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85 - 321 Bydgoszcz lub hr@bsb.pl.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujące oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.”

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer