Programista Java / .NET

Miejsce pracy - Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków
  • zarządzanie systemami baz danych
  • praca w zespołach projektowych produktów firmy
  • praca nad nowymi produktami firmy

Wymagane kwalifikacje:

  • rozumienie zasad obiektowego programowania - wzorce projektowe, zasady dziedziczenia, obsługa wyjątków
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania - Java lub/i C#
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • mile widziana znajomość platform programistycznych typu Enterprise - JEE, ASP .NET
  • kierunkowe wykształcenie

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • umowę o pracę
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres hr@bsb.pl lub BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85-321 Bydgoszcz.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer