Programista

Miejsce pracy - Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków programowania

Wymagane kwalifikacje:

  • praktyczna znajomość jednego z języków programowania - Java lub C#
  • kierunkowe wykształcenie
  • znajomość platform programistycznych typu Enterprise – JEE lub ASP.NET
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres hr@bsb.pl lub na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85-321 Bydgoszcz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.”

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer