Młodszy Konsultant Klienta

Miejsce pracy – Bydgoszcz
Region: Kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zgłoszeń od klienta zewnętrznego
  • przeprowadzenie wywiadu według posiadanych instrukcji i wiedzy o produkcie
  • klasyfikacja zgłoszeń według karty serwisowej produktu i klienta,
  • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do klienta zewnętrznego,
  • adresowanie zgłoszeń do odpowiedniej grupy funkcjonalnej,
  • monitorowanie czasu reakcji i czasu rozwiązania zgłoszenia,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub inne
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, skrupulatność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość pakietu Office oraz obsługi aplikacji przez przeglądarki internetowe

Oferujemy:

  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość awansu na stanowisko analityka, konsultanta serwisu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85 - 321 Bydgoszcz lub hr@bsb.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, iż Administratorem danych jest firma Bazy i Systemy Bankowe Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kasprzaka 3.

Dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji, 1 rok od otrzymania dokumentów aplikacyjnych (podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz przepisy Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.).

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres e-mail: iod@bsb.pl

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer