Młodszy Konsultant Klienta

Miejsce pracy – Bydgoszcz
Region: Kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zgłoszeń od klienta zewnętrznego
  • przeprowadzenie wywiadu według posiadanych instrukcji i wiedzy o produkcie
  • klasyfikacja zgłoszeń według karty serwisowej produktu i klienta
  • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do klienta zewnętrznego
  • adresowanie zgłoszeń do odpowiedniej grupy funkcjonalnej
  • monitorowanie czasu reakcji i czasu rozwiązania zgłoszenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub inne
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, skrupulatność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość pakietu Office oraz obsługi aplikacji przez przeglądarki internetowe

Oferujemy:

  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość awansu na stanowisko analityka, konsultanta serwisu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85 - 321 Bydgoszcz lub hr@bsb.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer