Kierownik projektów

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z wyznaczonymi celami czasowymi, jakościowymi, zakresem i budżetem
  • kierowanie zespołem projektowym
  • zarządzanie zmianą w projekcie
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • harmonogramowanie prac
  • szacowanie kosztów
  • planowanie zasobów
  • koordynacja prac i dotrzymywanie ustalonych norm jakościowych w procesie przygotowywania odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • zbieranie i uzgadnianie wymagań klienta
  • udział w negocjacjach handlowych
  • konsultowanie części technicznych i organizacyjnych umów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • certyfikat PRINCE2 poziom Practitioner lub równoważny
  • udokumentowane min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, samodzielność
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres hr@bsb.pl lub na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85-321 Bydgoszcz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.”

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer