Doradca klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • realizacja celów sprzedażowych,
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi,
  • identyfikowanie potrzeb klientów,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • negocjowanie i przygotowywanie umów.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • wyższe wykształcenie techniczne, informatyczne, ekonomiczne lub inne
  • doświadczenie w sprzedaży na polskim rynku finansowym
  • wiedzę i doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych (software).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • orientacja na wynik, wytrwałość w dążeniu do celu
  • dobra znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • miłą atmosferę pracy,
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” na adres hr@bsb.pl lub na adres BSB Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 3, 85-321 Bydgoszcz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujące oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.”

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 17.00.
więcej o Kontakt

Wyszukiwarka

spacer